Фирменные заводские котлы Stropuva в Украине. Официальное сообщество владельцев котлов Stropuva!

АКЦИЯ - ПРИГОТОВЬСЯ К СЛЕДУЮЩЕЙ ЗИМЕ УЖЕ СЕЙЧАС - ПРИОБРЕТИ КОТЛЫ СО СКИДКОЙ ИЛИ ПОДАРКОМ! УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ - ЗВОНИ ПО ТЕЛЕФОНАМ!

ВНИМАНИЕ! МЫ ПРИНИМАЕМ ЗАКАЗЫ НА КОТЕЛЬНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ТОЛЬКО ПО ОДЕССЕ И ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ!!!

МИНИМАЛЬНАЯ СУММА ОФОРМЛЕНИЯ ЗАКАЗА - 500 грн.!!!

Обязательно прочтите статью: ОСТОРОЖНО ПОДДЕЛКИ ИЛИ ПОЧЕМУ НЕЛЬЗЯ ПОКУПАТЬ КОТЛЫ STROPUVA "ГДЕ ПОДЕШЕВЛЕ"!

НОВИНКА! Новые сверхэффективные котлы PELLEKRA!

tel.number +38(048)743-97-16   +38(048)743-97-17
mob +38(094)947-27-16   +38(094)947-27-17
Почта:
Новости | Форум | Статьи | Вопрос-Ответ | Контакты
часы работы Прием заказов: Круглосуточно
Часы работы: Пн-Сб с 8:00 до 18:00

Стропува на виставці "Енергоефективність. Відновлювана енергетика" та "Енергетика в промисловості". 2016 Київ

8-10 листопада в київському МВЦ компанія Stropuva взяла участь в міжнародній виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2016» з експозицією твердопаливних котлів.

Були представлені всі моделі котлів і технологічні новинки: нові ще більш ефективні розподільники повітря для різних видів палива, стабілізатор горіння, автоматичне керування котлом.

Експозиція Stropuva привернула величезну увагу аудиторії, яка цікавиться твердопаливними котлами і шукає відповідну альтернативу газовому обладнанню. Як завжди, актуальним було питання ККД котлів, зручності експлуатації та тривалості горіння.
Потенційні користувачі були задоволені перевагами котлів тривалого горіння Stropuva. Для багатьох ефективність спалювання палива, універсальність горіння на різних видах палива, а також тривалий термін роботи котла на одному завантаженні стали ключовими показниками при виборі опалювального обладнання.

Приємно радували і позитивні відгуки реальних користувачів котлів Stropuva, які відвідали стенд і могли підтвердити практичні вигоди в експлуатації даного виду обладнання.
На паралельній виставці «Енергетика в промисловості» компанія Stropuva виставляла модульну котельню, серцем якої є каскад котлів Stropuva, ​​здатних видавати сумарну потужність до 200 кВт. Подібна котельня цікавила як працівників ЖКГ, представників різних ОСББ, фермерських господарств, так і приватних клієнтів. Особливо актуальним модульні котельні стають останнім часом у зв'язку з переходом багатьох підприємств на опалення альтернативними видами палива.

Отож, на сьогоднішній день, звернувшись в нашу компанію, можна замовити проектування, виробництво і установку транспортабельної модульної котельні на твердому паливі. Детальніше про комплектації і вартості котельні можна ознайомитися тут >>

Top